سامانه پیامک ستاد اقامه نماز

راهکارها

ستاد اقامه نماز، ‌مؤسسه‌ای است غیردولتی که با تنفیذ مقام‌ معظم‌ رهبری (مدظله‌العالی) و تحت نظر هئیت امنایی متشکل از شخصیت‌های فرهنگی در سال ۱۳۶۹ تاسیس گردید. دفاتر ستاد اقامه نماز در مراکز استان‌های کشور و ۳۲۰ شهرستان،‌ وظیفه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز را عهده‌دار می‌باشند.

با توجه به گستره فعالیت ستاد اقامه نماز در تمامی سازمان‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی، و جامعه مخاطبی که با ستاد اقامه نماز در ارتباط هستند، ایجاد بستر ساده، فراگیر و پایدار جهت ارسال و دریافت اطلاعات به جامعه هدف امری اجتناب ناپذیر است.

ستاد اقامه نماز کشور

خدمات مورد نظر خود را از توس پیامک دریافت کنید، چراکه ...

 • انتشار اخبار و اطلاعیه‌های ستاد اقامه نماز

  با استفاده از امکاناتی که سامانه توس پیامک در اختیار شما قرار می‌دهد، قادر خواهید بود اخبار و اطلاعیه‌های روزانه و یا هفتگی را از توسط پیامک به اطلاع مجموعه اداری و کارمندان خود برسانید.

 • فراخوان همایش‌ها و مراسمات

  برنامه‌ریزی برای اجرای مراسم‌ها و برنامه‌های ابلاغی و یادآوری این مطلب به اعضا و کارمندان امری اجتناب ناپذیر است.
  شما میتوانید با استفاده از سامانه اس ام اس توس پیامک این اطلاع‌رسانی را به راحتی انجام دهید.

 • دریافت پیشنهادات،‌ انتقادات و گزارش‌های مردمی

  یکی از راه‌های ارتباطی جهت بالا رفتن تعامل با جامعه هدف، دریافت نظرات انتقادی یا پیشنهادی ایشان است. با استفاده از خط اختصاصی که به عنوان هدیه در اختیار شما قرار می‌گیرد، نظرات ارباب رجوع خود را مبنی بر کیفیت و کمیت خدمات دریافت کنید.

 • ارسال پیامک مناسبتی تبریک و یا تسلیت

  ارسال پیامک در مناسبت‌های خاص را می‌توان به عنوان یکی از فعالیت‌های فرهنگی و فرهنگسازی تلقی کرد. ضمن اینکه ارسال پیامک تبریک و شادباش سالروز تولد نیز از این موارد بشمار می‌آید.

توضیحات توس پیامک

سامانه توس پیامک مفتخر است تا در ترویج فرهنگ موثر و اساسی نماز همراهی‌ها و قدم‌هایی را برداشته باشد.

ستادهای اجرایی اقامه نماز فعال در کلیه ارگان‌ها، ادارات و سازمان‌های خصوصی و دولتی می‌توانند جهت راه‌اندازی شبکه ارتباطی با مخاطبین و افراد مجموعه خود از امکانات و خدمات موجود در سامانه توس پیامک بهرمند شوند!

در زیر نام برخی از ادارات و سازمان‌های که دارای ستاد اقامه نماز هستند اشاره شده؛

ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی – ستاد اقامه نماز وزارت نیرو – ستاد اقامه نماز وزارت آموزش عالی – ستاد اقامه نماز وزارت آموزش و پرورش – ستاد اقامه نماز شهرداری – ستاد اقامه نماز استانداری …

ستاد اقامه نماز - 50% تخفیف فعالان فرهنگی، مذهبی و ارزشی

50% تخفیف کاربران مذهبی، فرهنگی و ارزشی شامل فعالیت‌های ستاد اقامه نماز می‌شود.

لذا کافیست پس از تکمیل ثبت نام، روند اعمال تخفیف و هدیه توس پیامک (که در این خبر موجود است) را انجام دهید.

فهرست