ثبت نام اولیه در توس پیامک کاملا رایگان است

معتقدیم که رعایت انصاف در معاملات لازم است و یکی از علت‌های سراریز شدن برکات است.
لذا پس از ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور از طریق پیامک، ابتدا امکانات و خدمات ارائه شده در سامانه توس پیامک را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به پرداخت کنید.

انتظار توس پیامک از شما …

قوانین و مقررات فصل الخطاب تمام امورات جامعه است.

توس پیامک هم از تمامی کاربران انتظار دارد تا به قوانین و مقررات این سامانه احترام گذاشته و عمل کنند.

لذا تاکید می‌کنیم قبل از تکمیل فرم عضویت، قوانین و مقررات توس پیامک را مرور کنید.

پرداخت هزینه بعد از ثبت نام

هزینه اضافی پرداخت نکنید! ابتدا ثبت نام و اطلاعات ورود را دریافت کنید سپس در صورت تمایل از خدمات توس پیامک اقدام به پرداخت کنید.

عضویت با شماره‌های لیست سیاه

نام کاربری و گذرواژه را از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. پس اگر تبلیغات پیامکی را مسدود کردید، در فرم عضویت از شماره دیگری استفاده کنید.

ثبت‌نام اولیه و رایتل

در زمان ثبت نام از ثبت شماره‌های شرکت رایتل به عنوان شماره همراه پرهیز شود. هم‌اکنون ارسال به شماره‌های این شرکت به صورت عادی انجام می‌شود.

مطمئن شوید پیامک‌های تبلیغاتیِ شماره همراهی که در زمان ثبت نام در فرم عضویت وارد می‌کنید، مسدود نباشد. []

1. لینک عضویت در سامانه توس پیامک

جهت عضویت و ثبت نام در سامانه توس پیامک بر روی این لینک کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید.

2. لینک کمکی عضویت

اگر لینک بالا در دسترس نیست! از این لینک اقدام به عضویت کنید …

.: شرایط و ضوابط :.

دقت داشته باشید، ثبت‌نام شما به منزله پذیرش کلیه قوانین و شرایط حاکم بر توس پیامک می‌باشد.

 

1. رعایت و اجرای کامل قانون جرائم رایانه‌‌ای:
کلیه کاربران و اعضای محترم توس پیامک ملزم به رعایت کامل قانون جرائم رایانه‌‌ای میباشند. برای اطلاع از جزییات این قانون این صفحه را مطالعه کنید.
2. پرهیز از مصادیق محتوای مجرمانه:
مواردی که در موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه‌ای قرار گرفته باید در زمان ارسال پیامک مورد توجه قرار بگیرد. اطلاعات بیشتر …
3. دقت در محتوای ارسال شده:
کلیه پیامک های ارسال شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ میباشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی ، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده هرگونه پیامک با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها ( همراه اول و ایرانسل )، و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد جرم محسوب شده و در صورت مشاهده سریعا مراتب به صورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد.
4. ارائه مدارک شناسایی مسئول سامانه:
کلیه کاربران موظف هستند بعد از ثبت نام مدارک خود را جهت احراز هویت از طریق بخش ارسال مدارک ارسال نمایند، در غیر این صورت اجازه ارسال پیامک نخواهند داشت. مدارکم کامل نیست!
5. مالیات بر ارزش افزوده:
از آنجایی که توس پیامک خود را ملزم به قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میداند، لذا طبق قانون و مصوبات دولتی مالیات بر ارزش افزوده را از کلیه کاربران خود اخذ میکند.
فهرست