50% تخفیف، ویژه کاربران مذهبی و ارزشی

اطلاعیه‌ها
Warning: Undefined array key 0 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 255 Warning: Undefined array key 1 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 256 Warning: Undefined array key 2 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 257

توس پیامک در ابتدا اقدام به عرضه بسته‌های فرهنگی با تخفیفات قابل توجهی نمود. اما پس از تغییرات کلی در سازمان بسته‌ها، مدت 2 ماه برنامه خاصی برای این قشر بزرگوار نداشتیم.

لذا از این پس به صورت رسمی به اطلاع میرسانیم؛

%0
تخفیف ویژه کاربران ازرشی و مذهبی

لذا این پس تمامی کاربرانی که پنل اختصاصی ارسال پیامک را فقط به منظور استفاده‌های ارزشی، مذهبی و فرهنگی لازم دارند در کلیه بسته‌های کاربری از 50% تخفیف برخوردار هستند.

روند دریافت 50% تخفیف ویژه

http://smstoos.ir/blog/receiving-gifts.html

پس از انجام مراحل فوق 50% هزینه اولیه پرداختی به عنوان هدیه توس پیامک در پنل شما منظور خواهد شد.

 

  • قابل ذکر است:

این تخفیف فقط برای کاربرانی در نظر گرفته شده است که در راستای فعالیت‌های متعارف فرهنگی، مذهبی و ارزشی ارسال پیامک داشته باشند. لذا در صورت ارسال پیامک در غیر موضوعات سه‌گانه فوق، پنل کاربری تا مشخص شدن وضعیت، به حالت غیرفعال قرار خواهد گرفت و تمامی مسئولیت آن به عهده کاربر میباشد.

 

بسته‌هایی که در این طرح قرار دارند: نسخه استاندارد و نسخه ویژه میباشد.

فهرست