ارسال موفق پیامک به لیست سیاه – خطوط خدماتی

راهکارها
Warning: Undefined array key 0 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 255 Warning: Undefined array key 1 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 256 Warning: Undefined array key 2 in /home/smstoosi/domains/smstoos.ir/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/fixes-permalinks.php on line 257
شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که پس از یک ارسال انبوه موفق در گزارش ارسال، شماره‌هایی را مشاهده میکنید که پیامک به آنها ارسال نشده است که به اصطلاح به این شماره ها بلک لیست یا لیست سیاه میگویند.

حال سوال اینجاست؛

چگونه میتوان به شماره‌هایی که در لیست سیاه قرار دارند، پیامک ارسال کنیم؟

دقیقا مثل پیامک‌های بانک‌ها و برخی از سازمان‌ها که با وجود مسدود کردن پیامک‌های تبلیغاتی از سمت کاربران ولی با موفقیت ارسال میشوند.

و اما پاسخ شما؛

راه حل شما تغییر نوع خط شما از تبلیغاتی به خدماتی میباشد!

 

داستان چیست؟

خطوطی که به صورت عادی در اختیار کاربران قرار میگیرند ماهیت تبلیغاتی دارند و در صورت درخواست کاربر و مشترکین مبنی بر مسدود کردن پیامک‌های تبلیغاتی، دیگر نمیتوان با خطوط عادی [تبلیغاتی] به این خطوط ارسال موفق داشت.

لذا لازم است تا ماهیت خطوط شما از تبلیغاتی به خدماتی تغییر کند.

شماره‌های خدماتی متعلق به شرکت‌ها، دفاتر و سازمان‌هایی است که پیامک‌هایی با محتوای کلی و مشخص در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبینی که شناخته شده، که خود درخواست دریافت این پیامک‌ها را داده‌اند، ارسال میکنند.

 

اگر فعالیت شما نیز داخل در موارد بالا میباشد و آنرا شامل میشود کافیست از پیوند زیر فرم مربوطه را دانلود کرده و پس از چاپ و تکمیل، آنرا اسکن کرده و از طریق فرم ارسال مدارک موجود در سامانه بارگذاری کنید.

 

البته لازم به ذکر چند نکته هست:

  1. علاوه بر آدرس دقیق شرکت، کد پستی محل نیز درج شود.
  2. فرم مذکور بایست عینا در سربرگ شرکت چاپ و تکمیل گردد.
  3. هزینه خدماتی شدن خطوط جدای از هزینه خرید خط اختصاصی میباشد.
  4. تغییر خطوط دارای هزینه میباشد که بایستی در زمان سفارش استعلام شود.
  5. قسمت مشخصات حقیقی باید در فرم درج شده باشد ولی اطلاعات آن تکمیل نشود.
  6. اساسنامه و آخرین تغییرات در روزنامه رسمی از طریق ارسال فایل در پنل کاربری آپلود شود.

 

 

… هم‌اکنون اقدام به تبدیل خطوط خود به خط خدماتی کنید …

درخواست خطوط خدماتی از طریق سامانه توس پیامک

فهرست