سامانه پیامک مدرسه حوزه علمیه

راهکارها

بسم الله الرحمن الرحیم


پنل اس ام اس حوزه علمیه, پنل پیامک حوزه علمیه, پنل پیامک مخصوص حوزه علمیه, پنل پیامک مدارس علمیه, پنل پیامک مدرسه علمیه, حوزه علمیه, خرید پنل اس ام اس حوزه علمیه, سامانه پیامک حوزه, سامانه پیامک حوزه علمیه, سامانه پیامک مدارس علمیه, سامانه پیامک مدرسه علمیه

با توجه به رشد قابل توجه پیام‌رسان‌های داخلی و در اختیار گذاشتن امکانات قابل توجه برای کاربران، ولی کماکان اطلاع‌رسانی از طریق پیامک اهمیت و کارامدی خودش را از دست نداده است.

چرا که اطلاع‌رسانی از طریق پیامک علاوه بر جنبه رسمی بودن، درصد بیشتری از توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند.


با عنایت به پیشرفت بخش IT در میان مراکز و مدارس علمیه، توس پیامک با در اختیار دادن API قوی جهت مرتبط کردن سامانه‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی حوزه علمیه با سامانه ارسال و دریافت توس پیامک، گامی در جهت توسعه و پیشرفت و همچنین بالابردن کیفیت خدمات در این مراکز برداشته است.

سامانه پیامک مدرسه حوزه علمیه

بسته پیامک پیشنهادی برای مدارس و حوزه‌های علمیه، بسته استاندارد می‌باشد که می‌توان علاوه بر تعرفه مناسب در خرید خط اختصاصی، صرفه‌جویی قابل توجهی در تعرفه ارسال پیامک نیز داشته باشند.

تنها هدف توس پیامک از طرح حمایت از اقشار مذهبی، ارزشی و فرهنگی، بالابردن فرهنگ استفاده از تکنولوژی روز با کمترین هزینه ممکن است.

لذا اکیدا پیشنهاد می‌کنیم جزییات مباحث مالی در توس پیامک (شامل تعرفه بسته‌های کاربری، تعرفه ارسال پیامک و تعرفه خرید خطوط اختصاصی) را با شرکت‌های دیگر مقایسه کنید.

سامانه پیامک مدرسه حوزه علمیه

تاکنون در سراسر کشور میزبان جمع زیادی از فرهیختگان حوزوی در خانواده توس پیامک بوده‌ایم، دستان گرم شما به عنوان صاحبخانه می‌فشاریم.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

http://smstoos.ir/blog/50-discount-religious-and-ethical-specific-user.html

فهرست