سامانه پیامک بسیج

راهکارها

سامانه توس پیامک در راستای حمایت از فعالیت‌های سازمان بسیج مستضعفین و سازمان‌های تابعه [1] در نظر دارد تا کلیه بسته‌های کاربری خود را با 70% تخفیف تحت عنوان سامانه پیامک بسیج ارائه نماید.

این تخفیف شامل تمامی رده‌های سازمان بسیج میباشد و محدودیتی در آن وجود ندارد.

به برخی از کاربردهای سامانه پیامک در مراکز بسیج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری
  • ارسال پیامک‌های تبلیغاتی جهت پایگاه بسیج
  • اطلاع‌رسانی جهت برگزاری همایش‌ها و سمینارها
  • اطلاع‌رسانی جهت ثبت نام دوره‌های جدید آموزشی
  • اطلاع‌رسانی جهت تغییر برنامه کلاس‌ها به بسیجیان
  • اجرای آزمون‌های بسیج از طریق پیامک ویژه کارمندان و مشاغل
  • اطلاع‌رسانی جهت زمان برگزاری اردوهای مختلف در پایگاه بسیج
  • دریافت اخبار، گزارشات مردمی و انتقادات از طریق شماره اختصاصی
  • اطلاع‌رسانی جهت برگزاری نظرسنجی در رابطه با دوره‌های فرهنگی و هنری
  • ارسال خودکار پیامک به مناسبت‌های مختلف از قبیل هفته دفاع مقدس، دهه مبارک فجر، سالروز تشکیل بسیج و …

 

سازمان بسیج مستضعفین یکی از ساختارهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از یکی مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی ایران به‌شمار می‌رود که ماموریت جذب، آموزش، سازماندهی و به‌کارگیری نیروهای داوطلب مردمی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن را بر عهده دارد.

سازمان بسیج مستضعفین که در گذشته با نام نیروی مقاومت بسیج شناخته می‌شد در 5 آذر 1358 به فرمان امام راحل حضرت سید روح‌الله خمینی تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی 1359 قانوناً رسمیت پیدا کرد و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعلق گرفت.

به اعضای این سازمان بسیجی می‌گویند و طبق ماده 13 قانون مقررات استخدامی سپاه، بسیجی به فردی اطلاق می‌شود که داوطلبانه جهت تحقق ارتش 20 میلیونی تحت پوشش سپاه در می‌آید. به موجب همین مادهٔ قانونی بسیجیان به سه دسته «بسیج عادی»، «بسیج فعال» و «بسیج ویژه» یا «پاسداران افتخاری» تقسیم می‌شوند. در جنگ ایران و عراق از بسیجیان بیشتر برای ارسال به صورت داوطلبانه و سازماندهی شده به جبهه‌ها استفاده می‌شد.

سامانه توس پیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک بر اساس کدپستی، ارسال پیامک به بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس با خط خدماتی رایگان و … از جمله خدماتی هستند، که ما در توس پیامک انجام می‌دهیم.

[سازمان بسیج فرهنگیان – سازمان بسیج زنان کشور – سازمان بسیج دانش آموزی – سازمان راهیان نور و گردشگری بسیج – سازمان بسیج دانشجویی – سازمان بسیج عشایری – سازمان بسیج اصناف و بازاریان – سازمان بسیج مساجد و محلات – سازمان بسیج کارگری – سازمان بسیج مهندسین صنعتی – سازمان بسیج هنرمندان – سازمان بسیج پیشکسوتان – سازمان بسیج مداحان – سازمان بسیج جامعه پزشکی – بسیج پیشکسوتان – بسیج مداحان]

فهرست