اتمام ماموریت توس پیامک

اطلاعیه‌ها

به نام خداوند بخشنده مهربان

یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور – کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور


توس پیامک فعالیت خود را حدودا همزمان با آغاز به‌کار دولت 11 و دوازدهم به ریاست آقای روحانی شروع کرد.

از همان شروع کار، هدف خودمان را فراتر از مسائل مالی و اقتصادی دانستیم و چشم انداز خودمان را خدمت به تمام گروه‌ها مخصوصا قشر فرهنگی و تاثیرگذار جامعه قرار دادیم که الحمدلله پس از گذشت 6 سال از آغاز ماموریت، میزبان و خدمتگذار خیل زیادی از افسران جنگ نرم و سربازان آینده انقلاب اسلامی باشیم.

از مساجد، هیئات و تکیه‌ها گرفته تا پایگاه‌های بسیج، تشکل‌های مردمی و دانشجویی و مدارس علمیه در شمال و جنوب، شرق و غرب کشور پهناور ایران اسلامی بودیم.

پس از فراز و نشیب‌های متعددی که در مسیر انجام خدمت در پیش روی ما قرار گرفت، صرفا با هدف رضایت خداوند متعال و حمایت‌های معنوی کاربران‌مان در مسیر خود استوار ماندیم.

اکنون در آغاز نیمه دوم سال 1400 اتمام ماموریت آقای روحانی در کسوت ریاست جمهوری، توس پیامک نیز فعالیت مجازی خود را به پایان می‌رساند.

شایان ذکر است تمامی 3.265 عضوی که در طول 6 سال فعالیت در کنار ما بودند از داستان مفصل اتمام فعالیت توس پیامک مطلع شدند و مراتب عذرخواهی‌مان را اعلام داشتیم.

  • توس پیامک اتمام فعالیت رسمی خود را از تاریخ 1 شهریورماه 1400 اعلام می‌کند و پس از این تاریخ، هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
  • دامنه و سایت اطلاع رسانی توس پیامک کمافی‌السابق در مالکیت مدیریت این مجموعه خواهد ماند.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی نشان و برند توس پیامک نزد مدیریت آن محفوظ است.
  • اگر پیشنهاد خرید دامنه و یا سایت توس پیامک را دارید از بخش تماس اقدام کنید.

بهترین‌ها را برای شما آرزومندیم.

تیم مدیریت توس پیامک

فهرست